Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zalety stałej współpracy

Poza realizacją pieczątek i wizytówek na indywidualne zamówienia Konsumentów, realizujemy ekspresową obsługę skierowaną do dużych firm i korporacji oraz instytucji państwowych, instytutów, urzędów i uniwersytetów.

Posiadając wcześniej przygotowane i zaakceptowane wzory pieczątek oraz układy wizytówek, zamówienia realizujemy tego samego dnia i wysyłamy w następnym dniu roboczym. Klient przesyła tylko dane, które ulegają zmianie np. imię nazwisko, e-mail, komórka. Dzięki automatycznemu procesowi wprowadzania danych, druku i cięcia wizytówek, oraz nowoczesnej technologii produkcji pieczątek jesteśmy w stanie przygotować do kilkudziesięciu pieczątek i wzorów wizytówek na godzinę.

Dodatkowo przy stałej współpracy z COPIO na wyłączność oferujemy (w okresie trwania współpracy):

  • uzupełnienie tuszu w pieczątce - GRATIS*
  • gwarancja na płytkę tekstową / gumkę**
  • priorytetowa dostawa w trybie ekspresowym
  • faktura zbiorcza na koniec miesiąca z 7-14 dniowym terminem płatności

Na wszystkie pieczątki udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na obudowę i płytkę/gumkę odbijającą.

* Uzupełnienie tuszu w pieczątce GRATIS dotyczy wyłącznie standardowych pieczątek imiennych. Pieczątki firmowe, nagłówkowe, datowniki, okrągłe lub specjalistyczne o dużej powierzchni odbicia i/lub użytkowane ze zwiększoną częstotliwością napełniamy odpłatnie, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie sklepu.

** Będąc pewnym jakości oferowanych pieczątek dajemy dodatkową gwarancję na płytkę/gumkę odbijającą dla firm z którymi współpracujemy na wyłączność. Jeżeli w trakcie użytkowania gumka ulegnie zużyciu i będzie źle odbijała, zostanie bezpłatnie wymieniona na nową - warunkiem jest dostarczenie starej, oryginalnej pieczątki zakupionej w naszej firmie. Dodatkowa gwarancja obowiązuje w całym okresie trwania współpracy. Klient ponosi tylko standardowy koszt dostawy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl